Formy płatności

Sposoby płatności

Pani Zupka - azjatycki sklep spożywczy oferuje następujące formy płatności:

1 Szybka płatność online
Metoda szybkiej płatności online polega na wykonaniu nam przelewu za pomocą jednego z wielu systemów płatności takich jak DotPay, Blik, GPay, PayU itd (reszta w grafice poniżej) Wybranie tej metody skutkuje natychmiastowym przelewem na nasze konto dzięki czemu zamówienie przekazywane jest do realizacji natychmiast po jego złożeniu a Państwo nie muszą się już niczym martwić ponieważ Państwa rola właśnie się zakończyła i należy jedynie oczekiwać na kuriera. 
2  Pobranie

Wybranie metody za pobraniem oznacza, że chcą Państwo zapłacić gotówką kurierowi podczas dostawy lub kartą podczas odbioru z paczkomatu. Taka metoda gwarantuje, że Państwa zamówienie trafi do realizacji od razu po jego złożeniu jednak jest na tyle kłopotliwa, że trzeba mieć pieniądze przy sobie podczas odbierania paczki

3 Przelew tradycyjny

W naszym sklepie za zakupy mogą Państwo zapłacić tradycyjną metodą czyli logując się samodzielnie do swojego banku lub na poczcie i wpisując dane naszego konta wykonać nam przelew. Jest to jednak najdłuższa forma płatności, która wydłuża cały proces zakupów. Państwa zamówienie trafi do realizacji dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.

 Dane do przelewu:

AGLO ecommerce Olga Wróblewska
Mostowska 23/12, 06-550 Szreńsk

Alior Bank: 44249000050000453060056646

W tytule proszę podać numer zamówienia.

Jako, że Pani Zupka - azjatycki sklep spożywczy oferuje wyłącznie sprzedaż wysyłkową nie jest jest możliwy odbiór osobisty i płatność na miejscu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl